V přepínači nohou klikněte na nohu, na které se nachází nález, který chcete zaznamenat. (U mobilu najdeme přepínač u spodní hrany obrazovky. U stolního počítače pak nahoře vedle schématu paznehtu.)

Na schematu paznehtu vyberte kliknutím oblasti, na kterých se daný nález nachází. (V mobilní verzi můžeme posunutím schemtu doleva zobrazit boční části paznehtu.)

Po vybrání částí se nám zobrazí seznam možných nálezů

Vybereme ze seznamu nález, který chceme k oblastem přiřadit. Pokud by se nález v seznamu nenacházel, můžeme tlačítkem “Další” zobrazit všechny možné nálezy.

Pokud by se na oblasti nacházelo nálezů více, vybereme v zobrazeném okně v seznamu “Nález” další nálezy zaškrtnutím příslušných políček.

V seznamu “Ošetření” vybereme všechny způsoby, jakým jsme tento konkrétní nález ošetřili. Aplikace nám většinou předvybere vhodné ošetření automaticky. Pokud s tímto výchozím výběrem nesouhlasíme, můžeme ho změnit.

Pokud jsme zvolili nálezů více, přepneme se na záložku dalšího nálezu a vybereme ošetření i pro tento nález. Takto postupujeme dokud nemáme vybrané ošetření pro všechny nálezy.

Vybrané nálezy a ošetření potvrdíme kliknutím na tlačítko [Uložit]

Pomohla vám tato rada?